Головна » 2017 » Апрель » 28

28 квітня 2017 року відбувся методичний день для бібліотечних працівників району.

Директор ЦБС Іванець О.М. у своєму виступі наголосила про те, як з розвитком суспільства змінюється місія бібліотек, якою повинна бути сучасна бібліотека, як зробити так, щоб бібліотека стала привабливою, корисною та потрібною для громади, а також повідомила про проведення обласного конку ... Читать дальше »

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 660 | Добавил: Світлана | Дата: 28.04.2017 | Комментарии (0)

27 квітня в читальному залі районної бібліотеки відбувся семінар "Протидія торгівлі людьми". Семінар провели працівники Хмельницького соціального центру сім'ї та молоді.

В  семінарі взяли участь, працівники центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді виконавчого комітету селищної ради, районного центу зайнятості, ц ... Читать дальше »

Переглядів: 517 | Добавил: Світлана | Дата: 28.04.2017 | Комментарии (0)

Буйним весняним квітом, щемкою поезією, передзвоном пісень 25 квітня 2017 року до Старої Синяви завітало традиційне свято поезії «Старосинявська весна», котре започатковане 22 роки тому як гілочка «Романівської весни», яка проводиться на батьківщині Максима Рильського. У читальній залі центральної районної бібліотеки, у літературно-мистецькій світлиці &l ... Читать дальше »

Переглядів: 564 | Добавил: Світлана | Дата: 28.04.2017 | Комментарии (0)