Головна » 2015 » Октябрь » 30

30 жовтня 2015 року в читальному залі центральної районної бібліотеки відбувся семінар на тему "Бібліотечно-інформаційні ресурси: формування та розвиток". Відкрила семінар Іванець О.М. директор ЦБС, яка розповіла про основні аспекти формування та менеджменту інформаційних ресурсів у бібліотеках. Працівники методично-бібліографічного відділу надали консультації: "Інформаційно-бібліографічна діяльність : сучасні пріорітети і акценти" , "Використання інформаційних технологій в обслуговуванні користувачів", "Сучасний стан формування і збереження фондів". Проведено годину взаємних порад : "Дитина і бібліотека: своєрідність нинішнього моменту", "Інноваційність у пропозиціях нових ... Читать дальше »

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 679 | Добавил: Світлана | Дата: 30.10.2015 | Комментарии (0)

В центральній районній бібліотеці відбулась зустріч із заступником селищного голови Кравчуком Ю.М.. При зустрічі ним була подарована для користувачів бібліотеки ілюстрована Митна енциклопедія у трьох томах. Видання 2014 року.

Переглядів: 498 | Добавил: Світлана | Дата: 30.10.2015 | Комментарии (0)

29 жовтня 2015 року в читальному залі відбулося скайп-консультування для малозабезпечених громадян району, що опинились в складних життєвих обставинах. Правову допомогу користувачам бібліотеки надавали юристи Хмельницької обласної громадської організації "Подільська правова ліга".

Переглядів: 540 | Добавил: Світлана | Дата: 30.10.2015 | Комментарии (0)