Головна » 2014 » Октябрь » 28

28 жовтня 2014 року в читальному залі центральної районної бібліотеки організовано нетрадиційну книжкову виставку «Допоки пам’ятаємо – живемо», присвячену 70-річчю визволення України від німецько-фашистських загарбників. Крім книг, документів, фото, спогадів ветеранів та виставці розміщені речі, які нагадують воєнні події тих років. Нетрадиційна виставка відтворює героїчний подвиг нашого народу у боротьбі з фашистськими окупантами.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 664 | Добавил: Свєта | Дата: 28.10.2014 | Комментарии (0)

Під такою назвою в Старосинявській ЦРБ влаштовано куточок інформації для внутрішньо переміщених осіб, які прибули з тимчасово окупованої території України.

До уваги користувачів Дорожня карта, в якій надрукована інформація про всі необхідні служби, в які потрібно звернутися для вирішення проблем та допомоги. Довідник створено з метою вирішення питання соціального захисту та забезпечення першочергових потреб людей, внутрішньо-переміщених в межах району.

... Читать дальше »

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 1461 | Добавил: Свєта | Дата: 28.10.2014 | Комментарии (0)

21 жовтня 2014 року бібліотекарі та користувачі бібліотеки взяли участь у вебінарі «Вибори народних депутатів до Верховної Ради України». Дана тема вебінару дуже актуальна, тому що 26 жовтня 2014 року громадяни України готуються зробити вибір народних депутатів. Присутні послухали консультацію про виборчі права громадян України, про виборчі округи, дільниці, комісії, умови голосування.

Також до уваги користувачів в читальному залі створено інформаційний куточок «Вибори до Верховної Ради України»

Переглядів: 570 | Добавил: Свєта | Дата: 28.10.2014 | Комментарии (0)