Головна » 2014 » Октябрь » 23

15 жовтня 2014 року в  Районному будинку культури відбулася призентція книги Тетяни Бондарчук «Кохання, розстріляне снайпером». Присутні на заході мали можливість послухати  зворушливі спогади автора про коханого чоловіка, Героя Небесної сотні, Героя України, патріота, голову Старокостянтинівської міської організації ВО «Свобода», вчителя фізики Старокостянтинівської гімназії, почесного громадянина міста Старокостянтинова та спогади побратимів, друзів, колег про Людину, яка віддала своє життя за майбутнє України, загинула на вулиці Інституцькій у Києві, рятуючи поранених 20 лютого 2014 року. Дану книгу в друкованому та електронному варіант ... Читать дальше »

Переглядів: 547 | Добавил: Свєта | Дата: 23.10.2014 | Комментарии (0)

14 жовтня 2014 року працівники центральної районної бібліотеки та сільських бібліотек взяли участь у вебінарі «Нормативно-правова база виборчого процесу. Діяльність Центральної виборчої комісії»

Переглядів: 784 | Добавил: Свєта | Дата: 23.10.2014 | Комментарии (0)

14 жовтня 2014 року центральна районна бібліотека та районна бібліотека  для дітей провели акцію «Бібліотека – територія єдності», присвячену Дню  селища Стара Синява та Дню українського козацтва. На центральній площі селища організували книжково-ілюстраційну виставку «Моя  Старосинявщино прекрасна, краплино української краси». Працівники ЦРБ із  жителями селища провели краєзнавчу вікторину «Чи знаєте ви історію свого краю», а найменшим учасникам заходу роздали цукерки з висловами відомих людей про книгу. Бібліотекар Данілкович Наталя Петрівна провела майстер-клас по виготовленню «феничків» із жовто-блакитних стрічок. Жител ... Читать дальше »

Переглядів: 765 | Добавил: Свєта | Дата: 23.10.2014 | Комментарии (0)

Шановні користувачі!

Запрошуємо до участі у циклі вебінарів «Бібліотеки і виборчий процес: навчаємо бібліотекарів і виборців реалізації конституційних прав», які проходять в читальному залі центральної районної бібліотеки щовівторка об 11 годині за розкладом:

7 жовтня – «Вибори як елемент демократії. Виборчі права громадян України та механізми їхньої реалізації». ... Читать дальше »

Переглядів: 523 | Добавил: Свєта | Дата: 23.10.2014 | Комментарии (0)

2 жовтня 2014 року в центральній районній бібліотеці пройшов День відкритих дверей  для учнів 10 класів Старосинявського НВК. Завідуюча відділом обслуговування  Лукачек Н.В. розповіла про історію створення районної бібліотеки, про ту допомогу  користувачам, яку надає бібліотека як інформаційний центр. Бібліотека надає вільний  доступ до джерел інформації, забезпечує обслуговування користувачів, проводить Дні  інформації, Дні періодики, різноманітні форми виставкової роботи, організовує      презентації книг письменників України і місцевих поетів.

... Читать дальше »

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 506 | Добавил: Свєта | Дата: 23.10.2014 | Комментарии (0)