Головна » 2020 » Ноябрь » 19 » «ВІЛЬНІ ТВОРЯТЬ МАЙБУТНЄ»
«ВІЛЬНІ ТВОРЯТЬ МАЙБУТНЄ»

21 листопада український народ вшановує пам’ять героїв Революції Гідності та Свободи. Навіть після того, як минув час, важко чітко сформувати, як стався Майдан листопада 2013 – лютого 2014 років. Безперечно, усім нам розібратись у цьому допомагатимуть численні фото-, відео-, аудіосвідчення, детальна хронологія подій та індивідуальні історії тисяч учасників Революції Гідності. І версія кожного з майданівців буде правдивою, бо у кожного були своя роль, функція, мотиви. Майдан був живим організмом, який мав свій життєвий цикл. Він зароджувався, ріс, дозрівав, формувався, навчався на власних помилках, плакав та сміявся, боявся та перемагав страх. Любив та ненавидів. Молився…   Євромайдан став логічною історичною крапкою у багатовіковому свідомому виборі українського народу – поверненні в європейську сім’ю. Мине ще чимало часу, поки ми сповна зможемо осягнути глибину і значення Революції Гідності для розвитку України.

Старосинявська районна бібліотека напередодні 7-ої річниці Революції Гідності на Майдані організувала книжкову виставку-спогад  «Вільні творять майбутнє». На виставці пропонуються книги, фотографії, документи та спогади, в яких  відображені події, що відбувалися з першого дня українського Майдану. Серед запропонованих книг, найбільш цікавими для користувачів будуть нові книги:

Вітер, Михайло. Літопис Революції Гідності/ Михайло Вітер.- Львів: ЛА «Піраміда», 2017.-296с. Євромайдан уже стає історією. Тому книга нагадує, що дуже важливо зберегти і передати нащадкам правду про події, настрої, трагедії і перемоги того часу.

Трайдакало, Олег. Майдан. Погляд зсередини./ Автор-упорядник О.Трайдакало;- Київ: Сервіс «Book Ekpress»; видавець Мельник М.Ю., 2018.-320с. В книзі висвітлені спогади людей, яким пощастило опинитися у вирі подій, які згодом назвуть Революцією Гідності. І тому кожне слово тут -  правда, а кожна емоція – щира.

Переглядів: 255 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0