Головна » 2016 » Январь » 25 » Відкриття галереї Слави Старосинявщини
Відкриття галереї Слави Старосинявщини

Згідно Указу Президента України про відзначення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, з метою дальшої консолідації суспільства навколо ідеї єдності держави, виховання у громадян патріотизму та гордості за героїчне минуле та сьогодення українського народу, в рамках заходів до відзначення 97 річниці Дня Соборності та Свободи України, в адмінбудівлі районної державної адміністрації відбулося відкриття  Галереї Слави Старосинявщини . До Галереї Слави занесено славних трударів, мужніх борців за волю рідного краю, Героїв АТО, які загинули захищаючи територіальну цілісність нашої держави, тих з кого починалася історія і чия доля  вплинула на хід історії Старосинявщини.Галерею відкрили голова райдержадміністрації Ігор Русий, заступник голови районної ради Світлана Лакуста, голова селищної ради Віталій Здебський. У заході прийняли участь представники управлінь, відділів райдержадміністрації, підприємств, організацій, установ селища, громадськості, засобів масової інформації.

Працівники районної бібліотеки долучились до оформлення виставки "Вони боронили Україну" про героїв-земляків, які загинули на Сході України підчас проведення АТО.

Переглядів: 506 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0