Головна » 2015 » Январь » 30 » Урок історії "Любіть Україну, як вірні сини"
Урок історії "Любіть Україну, як вірні сини"

Український народ щороку вшановує пам’ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути. Ця битва стала символом героїзму та відданості Українській державі й національній ідеї, а її дата – 29 січня 1918 року – днем національної трагедії.

28 січня 2015 року бібліотекарі Старосинявської ЦРБ Лукачек Н.В. та Данілкович Н.П. разом з учнями 10-А класу та вчителем історії Собур О.В. провели урок історії «Любіть Україну, як вірні сини» на базі Старосинявського НВК.

Захід розпочала вчитель Оксана Василівна, яка розповіла про  неоголошену війну радянської Росії проти УНР, яка розпочалася ще в середині грудня 1917 року. Більшовицьке угрупування, яке було сформоване з солдатів, брянських червоноармійців та балтійських матросів, очолював полковник М. Муравйов. Хто були ті юні завзятці. Чи вони вірили в свою перемогу. Чи сподівались на свою силу. Крути стали легендою, символом героїзму та жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну.

Історична подорож в минуле доступно ознайомила присутніх про ті особливі події, де юні хлопчаки не жаліли свого життя і йшли за ідею свого народу.

Діти взяли активну учать у проведенні уроку, вони згадали героїчні сторінки історії нашої Батьківщини та читали вірші присвячені крутянцям. Запалили свічку пам’яті та хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв Крут.

Бібліотекарі закликали підростаюче покоління бути патріотами, любити свою багатостраждальну матір-Україну. Сьогодні вона, як ніколи, потребує взаєморозуміння та миру.

Завершився захід оглядом літератури .

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Переглядів: 540 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0