Головна » 2021 » Октябрь » 8 » «Українці – нація героїв»
«Українці – нація героїв»

14 жовтня –День захисників і захисниць України визначна дата, яка символізує багаті і славні традиції українського народу, уособлює мужність, героїзм, незламність національного духу оборонців на всіх етапах її багатовікової історії.

З нагоди цього свята, вшановуючи наших Героїв, які віддали своє життя за Україну, дякуючи всім тим, хто повернувся і сьогодні захищає рідну землю на Сході нашої держави, та з метою популяризації літератури і висвітлення матеріалів про історичне минуле та героїчне сьогодення України, в бібліотеках Старосинявської громади проводились такі заходи:

В Йосипівській бібліотеці-філіалі відбулась патріотична година «Сила нескорених». Учасники заходу мали змогу ще раз зазирнути до сторінок історії та згадати про оборонців і визволителів рідної землі на різних етапах нашої історії. Бібліотекар Олена Гурина провела огляд літератури, яка була представлена на книжковій  виставці «Борці за волю, за народ».

У Бабинській бібліотеці-філіал відбулась патріотична година «Літопис мужності і слави». Бібліотекар Анастасія Горбатюк наголосила, що боротьба за незалежність України продовжується і зараз. Словами подяки та вдячності згадали на заході односельчан – учасників бойових дій. Також в бібліотеці оформлено книжкову викладку «Українці – нація героїв».

Переглядів: 190 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0