Головна » 2021 » Май » 28 » Творча лабораторія «Популяризація бібліотечно-бібліографічних знань серед користувачів»

28 травня 2021року відбулась творча лабораторія «Популяризація бібліотечно-бібліографічних знань серед користувачів». У навчанні брали участь  бібліотечні працівники громади. Як об`єднати теоретичні знання бібліографії, новітні інформаційні технології з практичним досвідом зі створення власних бібліографічних ресурсів, довідково-бібліографічного обслуговування і було основним завданням творчої лабораторії.

Бібліотекарі одержали консультації, поради бібліографа  поділилися  досвідом роботи.   Відкрила творчу лабораторію Ольга Іванець , директор ЦБС, яка наголосила на  сучасних проблемах бібліографічної діяльності бібліотек України. Консультації і методичні поради надали: Раїса  Олійник, бібліограф ЦБС «Бібліографічна робота бібліотек», Любов Зваричук, завідувач бібліотеки для дітей «Сучасний дитячий  читач у бібліотеці: форми роботи з набуття бібліотечно-бібліографічних знань», Наталія Шамрай , провідний методист   «Популяризація бібліотечно-бібліографічних знань». Змістовне практичне заняття «Бібліографічний опис: стандарти та їх практичне застосування» провела Раїса  Олійник, бібліограф ЦБС .  Активно  проведено годину взаємних порад «Бібліографічна робота: реальність і можливості».   Презентацію нових видань  «Нові книги від Українського інституту книг»  ознайомила    Ніна Лукачек, завідувач відділу  обслуговування.  До роботи творчої лабораторії приєдналися Богдан Німець, начальник відділу культури, національностей, релігії та туризму Старосинявської селищної ради, який окреслив основні завдання закладів культури на сучасному етапі;  Олена  Карпович, начальник відділу з питань соціального захисту населення  виконавчого комітету Старосинявської селищної ради, яка розповіла працівникам «Хто і як може отримати субсидію за новими правилами?», Оксана Куцоконь, головний спеціаліст відділу «Летичівське бюро правової допомоги" Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги ознайомила з основними питання правової допомоги жителям громади.

Переглядів: 143 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0