Головна » 2016 » Ноябрь » 25 » Семінар «Сучасна українська література : бібліотека, читач»
Семінар «Сучасна українська література : бібліотека, читач»

25 листопада 2016 року проведено семінар на тему «Сучасна українська література : бібліотека, читач» для працівників централізованої  бібліотечної системи. Відкрила  семінар директор ЦБС Іванець О.М., яка звернула увагу на актуальність теми.

Змістовними були методичні поради завідуючої районної бібліотеки для дітей Зваричук Л.В. за темою «Сімейне читання української літератури, як спільна діяльність родини та бібліотеки», провідного методиста Шамрай Н.В. «Шлях до серця сучасного читача через популяризацію української книги». З оглядом літератури  «Сучасна українська література отримана за державними програмами в бібліотеки району» виступила  провідний бібліотекар по фондах Налитко Н.С.

Досвідом роботи з популяризації сучасної української літератури поділились завідуюча відділом обслуговування Лукачек Н.В. «Жіночі голоси у сучасній українській літературі» та бібліотекар відділу обслуговування Данілкович Н.П. «Чи існує сьогодні молодіжна література?».

Підводячи підсумки роботи семінару Іванець О.М.. відмітила, що кожен бібліотекар, як і кожна культурна і освічена людина, може і повинна бути популяризатором українського читання і книги.

Директор ЦБС Іванець О.М. , провідний методист Шамрай Н.В. та завідуюча районної бібліотеки для дітей Зваричук Л.В. ознайомили працівників системи з основними напрямками роботи і завданнями, плануванням і прогнозуванням бібліотечної діяльності на 2017 рік. Також бібліотечні працівники отримали методичні матеріали, поради, пропозиції до планування на 2017 рік.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 923 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0