Головна » 2017 » Май » 5 » Презентація філателістичної виставки «Останнім шляхом Кобзаря»
Презентація філателістичної виставки «Останнім шляхом Кобзаря»

5 травня 2017 року в читальному залі центральної районної бібліотеки відбулася презентація пересувних філателістичних виставок «Останнім шляхом Кобзаря», яка присвячена 150-річчю перепоховання Тараса Шевченка в Україні згідно його Заповіту та «Україна – козацька держава», присвячена 525 річниці створення козацтва на українських землях. На виставці "Останнім шляхом Кобзаря" представлено особливо цінний експонат - посмертна маска Тараса Шевченка. Презентував дані виставки громадський діяч, філателіст Канівець Олександр Володимирович (м.Київ), організатор міжнародного походу-реквієму «Останнім щляхом Кобзаря», міжнародної поштової естафети «290-річчя Донбасу» та Всеукраїнських поштових естафет «Україна. День незалежності», «70 років УПА», «525 років Українського козацтва».

Відвідали виставку представники влади, працівники установ і організацій, освітяни, школярі, працівники культури та небайдужі жителі громади. Від імені учасників заходу поклали квіти до пам’ятника Т. Шевченкові.

Переглядів: 434 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0