Головна » 2022 » Февраль » 13 » Подаруй бібліотеці сучасну книгу
Подаруй бібліотеці сучасну книгу

День 14 лютого, безумовно, відомий, перш за все, як День святого Валентина або День усіх закоханих. Однак, з кожним роком все більше людей дізнаються ще про одне свято в цей день. Щорічно, починаючи з 2012 року, 14 лютого відзначається Міжнародний день дарування книг.

В Старосинявській центральній бібліотеці для дорослих протягом багатьох років діє акція «Подаруй бібліотеці книгу».

Книга була, є і завжди буде найкращим подарунком. За кожною обкладинкою живе цілий світ, кожна сторінка – знайомства, зустрічі, переживання.

Подарована бібліотеці книга – це радість не для однієї людини, оскільки вона може стати улюбленою для багатьох шанувальників паперових видань. Бо книги в бібліотеці – це книги-мандрівниці, які подорожують від одного читача до іншого… Мабуть, саме ці думки надихають на бажання дарувати їх бібліотеці.

У 2021 році фонд Старосинявської книгозбірні поповнився подарованими книгами від Юрія Кравчука, Олександра Осадчука, Володимира Захар’єва, Валерія Остапця. Неодноразово дарували книги активні читачі бібліотеки Ольга Щирань та Любов Сердунич. У 2022 році першими подарованими книгами стали «Бездомні пси» та «Там, де вдома», презентовані працівникам бібліотеки особисто автором Валерієм Пузіком.

Дуже приємно, що серед подарованих книг є твори земляків з автографами.

Краєзнавчий фонд бібліотеки поповнився історичними, краєзнавчими дослідженнями, які подарували автори книг. Зокрема, учасники історико-краєзнавчих сходин «Славетна Старосинявщина: погляд крізь віки» передали директору КЗ «Старосинявська ЦБ» Ользі Іванець книги про рідний Подіський край.

Ми віримо, що добрі справи завжди повертаються добром. Можливо, саме Ваша книга стане комусь у пригоді: спонукає замислитись, чи дасть пораду, а може просто стане комусь гарним співрозмовником, чи додасть гармонії у життя.

Шановні читачі!

Приєднуйтесь до акції «Подаруй бібліотеці сучасну книгу»!

Не залишайтесь байдужими – бібліотеці потрібні нові книги!

Добрі справи робити приємно!

Щиро вдячні за подарунки!

Не викинь книгу на смітник!

Її віддай в бібліотеку,

Бо книга – скарб, у ній для тебе

Думок і висловів квітник.

Кохання, радість, смуток, біль…

А ще невидані простори

Письменник відкриває в ній.

Тож, дурно книгу не змарнуй,

В бібліотеку подаруй!

Переглядів: 154 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0