Головна » 2021 » Июль » 30 » Підвищення кваліфікації бібліотечних працівників громади
Підвищення кваліфікації бібліотечних працівників громади

30 липня 2021 року відбувся методичний день для бібліотечних працівників громади на тему: «Підведення підсумків роботи бібліотек за І півріччя 2021 року». Відкрила  навчання директор ЦБС Ольга Іванець, яка відмітила основні вимоги та напрямки діяльності бібліотек громади на сучасному етапі. Детальний аналіз звітів кожної бібліотеки-філії, основні недоліки в   складанні звітності за І півріччя 2021 року підвела Наталія Шамрай, провідний методист. Про особливості проведення літніх читань  для  читачів - дітей в  сільських бібліотеках громади розповіла Любов Зваричук, завідуюча  бібліотекою  для дітей та ознайомила  з новими конкурсами та  їх проведенням. Надано методичні рекомендації  до відзначення  30-ї річниці Незалежності України.

Під час методичного дня розглядались актуальні питання роботи книгозбірень. Бібліотечні працівники отримали індивідуальні консультації з метою подальшого покращення діяльності їх бібліотечних закладів, обмінялися досвідом роботи.

Переглядів: 211 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0