Головна » 2021 » Июнь » 17 » Пам’яті поета– земляка Сергія Цушка
Пам’яті поета– земляка Сергія Цушка

10 червня 2021 року пішов з життя наш земляк, поет, прозаїк, перекладач, журналіст, упорядник книжок, член Національної  спілки письменників України,  автор музики до пісень на власні поезії та на вірші інших поетів, літературний редактор,   постійний учасник свята поезії « Старосинявська весна»  та  просвітницьких заходів,  великий друг бібліотеки Сергій Вікторович Цушко.  Народився 21 липня 1945 року на Миколаївщині. Дитячі та юнацькі роки пройшли у смт. Стара Синява Хмельницької області. В 1963 році закінчив Старосинявську школу, де з’явилися перші римовані проби. Навчання у школі, у  Київському Політтехнічному  інституті, робота у відрядженнях на цукрових заводах України стала сходинками не тільки в житті, а й у світ Поезії та Музики.

Автор збірок: «Внутрішні монологи», «Слово», «Данилкова абетка», «Ганусина книжка», «Хор», «Закоханий мандрівець», «Граматика життя», «Метелик у місті» та багато інших. У своїх творах автор сповідував щирість і цнотливість почуттів, лицарське ставлення до Жінки також у поета – лірика є гумористичні вірші, а також притчі, короткі замальовки і роздуми. Поет активно відгукувався на виклик доби, однак усе більше заглиблювався у світ внутрішній, вів розмову на одвічні теми.

Публікувався у соціальних мережах та літературний виданнях, зокрема: «Слово Просвіти», «Літературна Україна», «Українська літературна газета» та інших. Поетичні добірки Сергія Цушка виходили у часописах «Київ», «Дзвін», «Березіль», «Соборна Вулиця», районні газеті «Колос».

Сергій Цушко завжди залишиться в нашій пам’яті як щирий поціновувач книги, завдяки йому бібліотечні фонди наповнились його власними збірками та книгами інших авторів.

Будемо пам’ятати його добрим словом – спогадом, рядочками святої молитви. Вічна пам’ять.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Переглядів: 150 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0