Головна » 2017 » Март » 14 » «Палахкотить як свічка праведна душа Кобзаря»
«Палахкотить як свічка праведна душа Кобзаря»

Березень в Україні часто називають Шевченковим, бо саме в березні світ побачив генія українського слова Тараса Григоровича Шевченка. Кріпак із кріпаків, геній із геніїв – це він дочасно віддав своє життя, аби неправда і сваволя, кривда і глум над чесною людиною не приходила на нашу землю.

Бібліотекар Сьомаківської сільської бібліотеки  Гончарук Леся Василівна спільно з бібліотекарем шкільної бібліотеки Терещенко Інною Василівною на базі Дашковецького НВК провели  літературне  свято    «Палахкотить як свічка праведна душа Кобзаря».  Оформлена книжкова виставка «Тарас Шевченко – великий син України». Новинки книжкових видань про життя і творчість поета, його поетичних муз відкрили неповторну принаду спадщини Великого Тараса.  Тарас Шевченко звертається до нащадків, повертається назад у своїх літературних  і мистецьких творах. В заході  взяли участь учні 9-10  класів . Ведучі свята Гоцуляк Ала, Черкасов Максим, Чукань Юля. Учні декламували вірші Т.Г. Шевченка, пригадали визначні події із життя поета та взяли участь у літературній вікторині «Вінок Кобзареві», яку провела Леся Василівна, продемонструвавши не аби які знання.  За  найкращі відповіді учень 9 класу Норик Богдан отримав грамоту. Минуло багато років з дня народження Т.Г.Шевченка – славного сина українського народу, але й сьогодні як живий  говорить він із своїми наступниками. Його слово живе між нами,   гнівне і ніжне, полум’яне і міцне.

Переглядів: 472 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0