Головна » 2022 » Январь » 5 » Онлайн-презентації книги Сергія Крамара
Онлайн-презентації книги Сергія Крамара

05 січня працівники Старосинявської центральної бібліотеки прийняли участь у онлайн-презентації книги Сергія Крамара «Українська політична еліта: «булава» або зрада» на платформі Zoom.

У науково-популярному виданні «Українська політична еліта: «булава» або зрада» автором – українським правником, суддею, кандидатом юридичних наук – досліджується і аналізується вплив українського істеблішменту на історичні процеси, що відбувались на українських землях.

Читачам пропонується об’єктивний погляд на окремі історичні події.

Книга – це спроба показати, що причини перемог і поразок українського народу знаходяться не ззовні, а всередині самої нації. Продажність, заздрість, жадібність, егоїзм, здирництво, гетьманство, зрадництво, невігластво, безвідповідальність окремих представників української еліти, при вимушеній призупиненості процесів формування державності, зумовленій втручанням іноземних держав, призвели до того, що нині українці – творці європейської культури та традицій – мають рівень життя, недостойний для народу, який проживає в центрі цивілізованої Європи.

Книга для тих, кого цікавить справжня історія, хто хоче розуміти суть і бачити реальну картину суспільно-політичного становлення України.

Крамар С.І. Українська політична еліта - «булава» або зрада. Науково-популярне видання. - Хмельницький, ФОП Мельник А.А., 2021. - 420 с.

Переглядів: 179 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0