Головна » 2024 » Январь » 16 » Нездоланні Герої "Кіборги"
Нездоланні Герої "Кіборги"

Сьогодні, 16 січня в Україні відзначають День пам’яті захисників Донецького аеропорту, яких за мужність та неймовірну стійкість називають Кіборгами. Оборона Донецького аеропорту тривала 242 дні: з 26 травня 2014 року по 22 січня 2015 року.

Щоб познайомити читачів з памятним днем, бібліотека пропонує переглянути виставку однієї книги "Нездоланні герої "кіборги" Хмельниччини": книга мужності та відваги - 242 дні героїзму : книга присвячена 29-ій річниці Незалежності України та 5-тій річниці героїчного подвигу "Кіборгів" - захисників Донецького аеропорту.

У видані мова йде про героїв-подолян, які захищали Донецький аеропорт. Історії у книзі, через розповіді кіборгів та побратимів загиблих, відображають події захисту Донецького літовища. Розповідається і про загиблих, і про живих «Кіборгів», які живуть серед нас. Про те, яку ціну платять наші захисники-патріоти, виконуючи професійний обов’язок, і чому день, прожитий на війні, - це ЩАСТЯ.

У самі пекельні дні оборони Донецького аеропорту найбільше обороняли наші земляки, хмельничани. Ми маємо цим пишатися. Вони своєю кров’ю вписали золоті сторінки в книгу мужності, у літопис солдатської звитяги. А тим, що живі залишилися, ми повинні їм дякувати!

Старосинявщина також має свого героя, учасника оборони Донецького летовища Юрія Найко, який і надалі боронить нашу Батьківщину від російського загарбника!

Слава Україні!

Героям Слава!