Головна » 2018 » Апрель » 3 » «Нам книга відкриває всі світи»
«Нам книга відкриває всі світи»

Книга – вічне джерело знань, яке супроводжує нас все життя. В ній мудрість, досвід, знання – все те, що не купиш за всі гроші світу. Тому насправді багатство кожного з нас вимірюється кількістю прочитаних хороших книг.

23 березня 2018 року на базі Олексіївської сільської бібліотеки-філіалу відбулось урочисте відкриття Всеукраїнського тижня дитячого читання «Нам книга відкриває всі світи», в якому взяли участь користувачі бібліотеки – учні 1-4 класів та вчителі Пилявської загальноосвітньої школи. Захід проходив в дитячій кімнаті бібліотеки, де організовані яскраві книжкові виставки дитячої літератури. До учасників заходу звернулась завідуюча бібліотеки Майдан Н.М., яка розповіла про історію виникнення та роль книги в житті кожної людини, нагадала правила користування книгою. Активну участь у святі взяли учні 4 класу (класний керівник Тимощук Лариса Григорівна). Під час заходу наймолодшим користувачам було цікаво відгадувати загадки, тести, декламувати вірші про книгу. Вони дружно провели флеш-моб «Я люблю читати». Гарно декламували вірші Грицак Ілля, Сінчук Настя, Дзюбій Олег та інші. На завершення заходу до учасників звернулась завідуюча районної бібліотеки для дітей Зваричук Л.В., яка наголосила на тому, щоб не було жодного дня, коли б ви не прочитали хоча б однієї сторінки з нової книги та подякувала всім за гарне свято.

Переглядів: 753 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0