Головна » 2023 » Август » 23 » Мшанецька сільська бібліотека-філія переможниця І туру
Мшанецька сільська бібліотека-філія переможниця І туру
Старосинявська центральна бібліотека вітає МШАНЕЦЬКУ СІЛЬСЬКУ БІБЛІОТЕКУ-ФІЛІЮ (Мшанецька сільська бібліотека - філіал Старосинявської громади) - переможця І етапу Хмельницького обласного конкурсу публічних бібліотек на кращу організацію краєзнавчої роботи "Бібліотека - центр краєзнавчої інформації", який відбувся на базі Старосинявської центральної бібліотеки серед сільських бібліотек-філій Старосинявської територіальної громади!

Бажаємо бібліотекарю Мшанецька сільська бібліотека - філіал Старосинявської громади Тетяні Заїкун, чия робота відібрана до участі у ІІ етапі обласного конкурсу краєзнавчих робіт нових творчих звершень і перемог!

Нагадуємо, що організаторами конкурсу виступають Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека, Хмельницьке обласне відділення Всеукраїнської громадської об’єднання Українська бібліотечна асоціація, Хмельницька обласна організація Національної спілки краєзнавців України, Хмельницька обласна організація профспілки працівників культури.
Координацію робіт з проведення Конкурсу здійснює Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека.
Організацію проведення конкурсу забезпечують відділи науково-методичної роботи та інновацій у бібліотечній справі та краєзнавства Хмельницької ОУНБ.
Переглядів: 44 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0