Головна » 2014 » Декабрь » 1 » Методичний день у бібліотеці
Методичний день у бібліотеці

28 листопада 2014 року відбувся методичний день для бібліотечних працівників системи. Працівники центральної районної бібліотеки звернули увагу бібліотекарів на актуальні питання: "Бібліотеки як центри підтримки громади в умовах воєнної загрози: робота з внутрішньо переміщеними особами", яке висвітлила Данілкович Н.П., бібліотекар І категорії абонементу; підготовка до звіту  за 2014 рік Шамрай Н.В. провідний методист; організація обслуговування дітей на 2015 рік, Зваричук Л.В., завідуюча районною бібліотекою для дітей; планування на 2015 рік, Іванець О.М., директор ЦБС.

Про календар основних знаменних і пам’ятних дат на 2015 рік повідомила Лукачек Н.В., завідувач відділу обслуговування ЦРБ.

Провела аналіз діяльності бібліотек району по роботі з книжковим фондом (очищення, переоблік) та підписку періодичних видань  на І півріччя 2015 р. Налитко Н.С., провідний бібліотекар.

Під час підведення підсумків методичного дня виникла цікава жвава розмова, обмін думками та досвідом з питань функціонування публічної бібліотеки.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 896 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0