Головна » 2016 » Ноябрь » 7 » Методичний день «Робота сільських бібліотек в умовах реформування місцевого самоврядування»

4 листопада 2016 року в читальному залі центральної районної бібліотеки відбувся методичний день для працівників сільських бібліотек, на якому розглянули та обговорили ряд питань. Директор ЦБС Іванець О.М. наголосила на активізації роботи сільських бібліотек в умовах  реформування місцевого самоврядування. Провідний бібліотекар Налитко Н.С. надала консультацію про поповнення бібліотечних фондів новою літературою у 4 кварталі 2016 року та передплату періодичних видань на 1 півріччя 2017 року.  Провідний методист методично-бібліографічного відділу Шамрай Н.В. надала методичні поради щодо відзначення в бібліотеках Дня української писемності та мови, Дня Гідності та Свободи, Міжнародного дня толерантності. Завідуюча районною бібліотекою для дітей Зваричук Л.В. проаналізувала участь бібліотек системи у обласному фотопроекті «Повертайся живим».

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Переглядів: 598 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0