Головна » 2017 » Январь » 30 » Методичний день
Методичний день

27 січня 2017 року відбувся методичний день для сільських бібліотекарів  району. Відкрила методичний день директор  ЦБС Ольга Миколаївна Іванець, яка відмітила, що бібліотека завжди була і залишається справжнім осередком культури і духовності, джерелом, що сприяє вихованню й освіті підростаючого покоління. Вона також наголосила, що утвердженню позитивного іміджу бібліотек як культурних центрів сприяє активна співпраця з органами влади, установами, громадськими організаціями, навчальними закладами, культурними центрами, спільно з якими здійснюються культурно - просвітницькі заходи.

В роботі методичного дня взяли участь начальник відділу культури, національностей, релігій та туризму Старосинявської селищної ради  Німець Б.П., який розповів про основні напрямки роботи та завдання закладів культури в умовах об’єднаної територіальної громади та бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу культури, національностей, релігії та туризму  селищної ради Левчук Т.Ф.

Завідуюча районною бібліотекою для дітей Зваричук Л.В.  провела аналіз діяльності сільських бібліотек-філіалів по роботі з дітьми за минулий рік, а також наголосила на особливостях проведення масових заходів для читачів-дітей в сільських бібліотеках району, обліку основних показників в щоденнику роботи з дітьми.

Провідний методист Шамрай Н.В. провела практичне заняття по введенню та обліку основних показників бібліотечної роботи в щоденниках роботи бібліотеки та розповіла про визначення типових норм часу на основні процеси бібліотечної роботи.

Аналіз надходження  книжкового фонду за 2016 рік, провела провідний бібліотекар по фондах Налитко Н.С.

Пропозиції до інформаційно-бібліографічного обслуговування надала   бібліограф ЦБС Олійник Р.І.

До обговорення питань по даних темах приймали участь працівники сільських бібліотек-філіалів.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Переглядів: 592 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0