Головна » 2015 » Январь » 22 » Круглий стіл до Дня Соборності України
Круглий стіл до Дня Соборності України

День 22 січня ввійшов до національного календаря як велике  національне свято - День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.

Саме в цей день у читальному залі Старосинявської ЦРБ відбувся круглий стіл на тему «Єдина і неподільна Україна», приурочений до дня Соборності України, у якому взяли участь: Бондарчук О.О., голова Старосинявської районної  ради; Маліновський М. Й., керівник районного штабу національного спротиву; Кравчук Ю.М., заступник селищного голови, учасник подій на Майдані; Гноянко Артем, учасник подій на Майдані, волонтер, доброволець у зоні АТО; Сердунич Л.А., голова РО ВТ «Просвіта» ім.. Т.Г.Шевченка; працівники  відділу освіти райдержадміністрації, культури; Старосинявської районної ради, учні та вчителі Старосинявської ЗОШ І-ІІ ступенів № 1. До уваги усіх учасників був представлений відеоролик «Акт злуки».

У цей день ми віддаємо належну шану патріотизму й мужності громадян, які з листопада 2013 року до лютого 2014 року і сьогодні на даний час постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини та громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Учасники круглого столу обговорили питання об’єднання УНР і ЗУНР в одну самостійну Соборну державу. Після чого вшанували хвилиною мовчання Героїв Небесної Сотні та українських військових, котрі загинули під час виконання своїх службових обов’язків у зоні АТО.

По завершенні круглого столу усі присутні взялися за руки і утворили «Ланцюг єдності» під звуки пісні «Боже, Україну збережи», а також всі разом заспівали Гімн України.

Ведуча круглого столу Чорна С.І. запросила до перегляду книжкової виставки до Дня Соборності України.

Переглядів: 959 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0