Головна » 2021 » Октябрь » 8 » "Козацькими стежками" по славній Пилявецькій землі"
"Козацькими стежками" по славній Пилявецькій землі"

Протягом вересня місяця в Олексіївській бібліотеці-філіалі проведено ряд заходів до святкування Дня захисників і захисниць України та Дня українського козацтва, які проведені з метою розширення знань про історію славного українського козацтва, виховання патріотизму, національної гідності, популяризація надбань і традицій славних запорожців – оборонців рідної землі.

Завідувач бібліотеки-філіалу Надія Майдан провела історичну  годину: «Хай слава  бойова земляків немеркнучою зіркою в легендах буде жити».

Читачі прослухали історію українського козацтва, пригадали гетьманів України та головні козацькі заповіді.

Присутні здійснили історичну подорож «Козацькими стежками» по славній Пилявецькій землі.

Юні нащадки пересвідчились, що в жилах тих, хто захищав і захищає цілісність нашої держави сьогодні, тече справжня козацька кров, вони є мужніми захисниками Вітчизни.

Переглядів: 206 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0