Головна » 2021 » Май » 7 » Книжково-ілюстративна виставка-спомин «Подвиг. Перемога. Пам’ять…»
Книжково-ілюстративна виставка-спомин «Подвиг. Перемога. Пам’ять…»

Відповідно до Указу Президента України від 24.03.2015 № 169/2015 в Україні щорічно 8 травня відзначається День пам’яті та примирення. 8 травня – це день пам’яті про тих, хто не повернувся живими з війни 1939 – 1945 років, день пам’яті за кожним, хто боровся із нацизмом. 9 травня – це день вшанування живих: тих, хто пройшов палаючі стежки Другої світової війни, тих, хто  маючи в серці національну ідею, зумів довести, що українці – сильна нація, яка вистоїть перед будь-якими випробуваннями, тих, хто і нині боронить нашу свободу та незалежність. Цей пам’ятний день започатковано задля вшанування подвигу українського народу у Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті тих, хто загинув на фронтах, в окопах, і тих, хто загинув під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах, чи просто зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття.  День Перемоги назавжди залишиться в нашій пам’яті, як символ героїчного минулого, адже самовідданість та мужність тих, хто віддав своє життя за Батьківщину – приклад патріотизму для нащадків. Бажаємо всім захисникам Вітчизни міцного здоров’я на довгі літа, щастя, злагоди та мирного неба над головою вам і вашим родинам.
Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни. Вічна пам’ять загиблим, честь і слава живим героям! В бібліотеці діє розгорнута книжково-ілюстративна виставка-спомин «Подвиг. Перемога. Пам’ять…»

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Переглядів: 142 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0