Головна » 2020 » Декабрь » 8 » Книжкова виставка-вшанування «Ти – Герой України»
Книжкова виставка-вшанування «Ти – Герой України»

6 грудня українці відзначають важливе державне свято – День Збройних сил України. Воно було встановлене постановою Верховної Ради України в 1993 році. На Збройні Сили України покладаються оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканості. Військо забезпечує стримування збройної агресії проти України та відсіч їй, охорону повітряного та підводного простору держави.  Це свято мужніх і впевнених у своїй силі воїнів. Спираючись на всенародні підтримку, вони щоденно виконують важку та небезпечну роботу - зі зброєю в руках забезпечують мир і безпеку наших громадян. Бути військовослужбовцем Збройних Сил України нелегко, адже саме на їх плечах лежить найбільший тягар відповідальності за долю української держави та захист її територіальної цілісності. У день свого професійного свята, десятки тисяч українських воїнів продовжують впевнено виконувати складні завдання на Сході України, стримуючи російського агресора і забезпечуючи перемир’я.

У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя за Україну. Їх подвиг житиме вічно і слугуватиме взірцем чесного й самовідданого служіння Вітчизні.

Бажаємо вам, дорогі наші воїни, міцного здоров’я, добробуту незламності духу нових успіхів і перемог на благо України.

Слава Збройним Силам України!   Слава Україні!

В читальному залі бібліотеки організовано книжкову виставку-вшанування «Ти – Герой України», на якій представлено нову літературу про сучасні події на сході України та матеріали про героїв-земляків, які загинули в зоні ООС.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 181 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0