Головна » 2021 » Май » 7 » Книжкова виставка-подяка «Як добре, що на світі мама є!»
Книжкова виставка-подяка «Як добре, що на світі мама є!»

У багатьох країнах світу відзначають День матері 13 травня. В Україні - цей день відзначається в другу неділю травня відповідно до Указу Президента України від 10 травня 1999 року № 489/99. В 2021 році День матері в Україні відзначається 9 травня. День матері - це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що. Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково - від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері.

В цей день ми від усієї душі вітаємо дорогих мам з їх святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість. Запрошуємо користувачів ознайомитись з книжковою  виставкою-подякою «Як добре, що на світі мама є!».

Переглядів: 153 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0