Головна » 2021 » Август » 25 » Книжкова виставка «До Дня Незалежності України»
Книжкова виставка «До Дня Незалежності України»

День Незалежності України – головне державне свято України, що відзначається щороку 24 серпня. Цього року українці святкують 30 років незалежності своєї країни, упродовж яких вони відстоювали своє право бути вільними.

24 серпня 1991 року Верховна Рада прийняла Акт проголошення незалежності, а 1 грудня того ж року українці схвалили його на референдумі. Це – точка відліку історії сучасної Української державності. Утім, історики справедливо відзначають: 24 серпня 1991 року насправді відбулося відновлення незалежності України.

Проголошення незалежності України стало знаменною подією в житті українського народу, невід’ємною ознакою якої є визначення національної символіки – Державного Прапора України, Державного Герба України та Державного Гімну України.

З нагоди 30-ї річниці Дня Незалежності України, згідно з Указом Президента України «Про відзначення 30-ї річниці Незалежності України», працівники Старосинявської центральної бібліотеки підготували книжкову виставку: «У моєму серці Україна».

В експозиції, оформленій у вигляді герба України, представлено документи та публікації з фондів бібліотеки, які висвітлюють питання становлення української державності, сучасні державотворчі процеси, розвиток демократії та громадянського суспільства в Україні, презентують Україну на міжнародній арені, розкривають економічний розвиток та соціальні трасформації українського суспільства.

Переглядів: 254 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0