Головна » 2014 » Июль » 1 » Книгу подарував автор
Книгу подарував автор

Нову книгу "Соловецький лабі­ринт. Записки упередженого палом­ника”, котру написав Богдан Теленько, із дарчим написом автор подарував читацькій книгозбірні: "Старосинявській районній бібліотеці та її славному колективу з подякою за співпрацю у різні часи. Богдан Теленько".

Книга "Соловецький лабіринт" - це гостросюжетна повість, написана в жанрі есе, в основу якої покладені дорожні нотатки автора під час подорожі в Карелію місцями страшних репресій, які вчинив проти ук­раїнців та інших народів комуністичний режим. Образ "соло- вецького лабіринту" в ній постає символічною алегорією в означенні цієї страшної доби вітчизняної історії. Заразом книга є своєрідним баченням-історії Соловецького архіпелагу як одного з духовних центрів не лише офіційного російського православ'я, водночас і глибоким історіософічним твором, який торкається багатьох контраверсійних сторінок української та російської історії аж до нинішнього часу.

Автор свідомо наголошує на власному засадничому ук- раїноцентристському погляді на події, які стали предметом його літературно-публіцистичного дослідження, сподіваючись знайти однодумців у колі своїх читачів, аудиторію яких може визначати хіба що їх інтерес до минувшини власного народу.

Книга побачила світ у Кам’янець-Подільському видав­ництві "Медобори".

Переглядів: 882 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0