Головна » 2020 » Июль » 23 » Етимологічна галявина «Що в імені твоєму, Володимир?»
Етимологічна галявина «Що в імені твоєму, Володимир?»

У кожної людини є ім'я, дане йому при народженні. Кожне ім'я несе в собі певний сенс і, так чи інакше, впливає на характер людини. За ім'ям можна визначити, які здібності або недоліки має людина. Наші предки вважали, що від імені людини залежить вся його доля, і навіть у наші часи батьки, перш ніж дати ім'я дитині, намагаються ретельно вивчити його значення. Будь-яке ім'я зберігає в собі багато таємниць і виникло, як правило, через якусь подію в історії. Дітей часто називають на честь родичів, великих людей і навіть на честь богів.  Про що ж говорять наші імена? Вам цікаво, що означає ваше ім'я чи ім'я коханої, близької, дорогої чи просто знайомої вам людини?

Старосинявська Центральна районна бібліотека запускає флешмоб під назвою «Таємниця імені», під час якого ми будемо знайомити користувачів зі значенням імен та відомими особистостями, які носять це ім’я.  На даний час в бібліотеці діє етимологічна галявина «Що в імені твоєму, Володимир?», на якій представлена література відомих культурних діячів України та нашого краю: Володимира Винниченка  «Сонячна машина», Володимира Лиса «Століття Якова», Володимира Сосюри «Всім серцем любіть Україну…», Томи Л.В. «Володимир Вернадський», Володимира Захар’єва «Довгі гони», Володимира Ярчука «Одвічна музика моя», Володимира Сінчука «Фіолетові коні» та інші.

Переглядів: 247 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0