Головна » 2022 » Январь » 13 » Дія - шлях молоді до нових можливостей
Дія - шлях молоді до нових можливостей

13 січня 2022 року представники хабу цифрової освіти «Старосинявська центральна бібліотека» Алла Гневуш та Ірина Фесюк прийняли участь в семінарі на тему “Молодь на регіональному ринку праці”, який відбувався з використанням платформи Zoom.

Організувала та розпочала захід соціальний партнер центральної бібліотеки, фахівець Старосинявської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості Людмила Гарник, яка розповіла учасникам про послуги служби зайнятості, переваги й недоліки при працевлаштуванні молоді та основні шляхи пошуку роботи. Доповнила її виступ фахівець з економічних питань Старосинявської селищної ради Людмила Панчук, яка ознайомила присутніх з професіями, які користуються попитом на місцевому ринку, а також з актуальними вакансіями.

Розвиток інформаційних технологій, підвищення конкуренції висококваліфікованих працівників, виникнення нових форм і видів зайнятості висувають нові вимоги до володіння високим рівнем вмінь і навичок, яких вимагає сучасний ринок праці. Хоча нині триває науково-технічний прогрес, який спрощує роботу, проте у молодого населення недостатньо практичних навиків та професійних знань. Тому, з метою підвищення цифрової обізнаності присутньої молоді, фахівець хабу Алла Гневуш поінформувала про безкоштовну можливість підвищення знань та навичок за допомогою Національної онлайн-платформи з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта».

У процесі спілкування було здійснено обмін досвідом щодо працевлаштування, а також шукачі роботи мали можливість отримати вичерпні відповіді на запитання, які їх цікавили.

Переглядів: 251 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0