Головна » 2023 » Июль » 28 » День Української Державності
День Української Державності

Сьогодні, 28 липня 2023 року, Україна вдруге відзначає День Української Державності, у Велике Православне Свято – День пам’яті князя Володимира та хрещення Київської Русі-України.

За часів Володимира – Русь утвердилася, як одна з найбільш розвинених країн тогочасної Європи. Сьогодні День Української Державності – це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьби за незалежність, єдність та щасливе життя. Цінуємо те, за що боролися наші предки, пам'ятаємо всіх, хто загинув у цій боротьбі, будуємо майбутнє разом, в якому нам самим хотілося б жити.

В рамках відзначення державного свята в селищі відбувся урочистий мітинг. В заході взяли участь селищний голова Віталій Здебський, представники трудових колективів громади, серед який працівники центральної бібліотеки, бібліотеки для дітей та будинку культури.

Під час урочистостей присутні вшанували хвилиною мовчання людей, які проявили мужність, патріотизм, самовіддане служіння українському народові та загинули за незалежність.

В знак пам’яті та шани учасники мітингу поклали квіти до пам’ятних знаків.

Сьогодні, Держава Україна, боронить свою славетну тисячолітню історію!

Ми доводимо на різних фронтах, що ми як нація – були, є і будемо, не дивлячись на будь-які намагання ворога привласнити нашу історію, окупувати наші землі та поневолити народ.

Маючи гідний приклад нашого пращура князя Володимира – ми рішучими кроками йдемо вперед до мети.

Об’єднані, як ніколи, у захисті рідної землі та своєї державності, ми обов’язково переможемо ворожу навалу та побудуємо сучасну європейську країну.

Слава нашим Захисникам і Захисницям!

Слава Україні!

P.s. Запрошуємо всіх охочих завітати до центральної бібліотеки та ознайомитись з книгами з історії українського державотворення.

Переглядів: 50 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0