Головна » 2016 » Январь » 25 » День Соборності України
День Соборності України

22 січня 2016 року в читальному залі ЦРБ відбулась інформаційна година "Злука УНР та ЗУНР: уроки для сучасної України". "22 січня назавжди залишиться в історії українського народу як свято Соборності України. Це був один з найпрекрасніших моментів нашої історії. Високий принцип соборності своїх земель - найблагородніший у світі ідеал, до якого прагне кожна нація" - такими словами відкрили захід ведучі Поліщук Олег та Поліщук Олена. З вітальним словом до присутніх звернулися І.Русий, голова райдержадміністрації, В.Франчук, голова районної ради. Власні вірші про Україну, які надруковані у літературно-художньому, культурно-просвітницькому та історико-публіцистичному журналі "Зоря вечорова" зачитала поетеса, просвітниця та громадська діячка Любов Сердунич та подарувала дане видання читачам районної книгозбірні. Пісні " Я люблю Україну свою", "Нам є що захищати", "Боже наш єдиний", "Українці" прозвучали у виконані В.Кочерги, Н.Маринчак та народного аматорського ансамблю української народної пісні "Терниця". Працівники бібліотеки організували книжково-ілюстративну виставку "Єдина і неподільна Україна".

Переглядів: 636 | Додав: Світлана | Рейтинг: 1.0/1