Головна » 2013 » Май » 17 » День пам'яті жертв політичних репресій
День пам'яті жертв політичних репресій

17 травня 2013 року в читальній залі ЦРБ відбувся круглий стіл на тему «Повернуті із забуття» (до Дня пам’яті жертв політичних репресій)

У заході взяли участь заступник голови РДА Кицун В.П., кореспондент районної газети «Колос» Бондарчук О.О., методист відділу освіти РДА Кондратюк Т.В. та працівники закладів культури району.

Заступник голови РДА Кицун В.П .звернув особливу увагу на вшанування жертв політичних репресій та посилення просвітницької роботи серед підростаючого покоління в закладах освіти і культури району.

Значних людських втрат в різні роки репресій зазнала і Старосинявщина. Про трагічні долі репресованих земляків повідомили бібліотекарі: читальної зали ЦРБ Васильчук С.І., бібліотек-філіалів сіл: Олексіївка – Майдан Н.М., Пишки – Панчук Г.В., Адампіль – Тукало О.М., Мисюрівка  - Джулій Р.В.

Прийняті рекомендації засідання круглого столу:

1.            Продовжити пошукову роботу по збору  матеріалів про жертви політичних репресій на території району.

2.            Посилити просвітницьку роботу серед підростаючого покоління в закладах освіти і культури району.

3.            Методичному центру ЦРБ видати бібліографічні матеріали про репресованих старосинявців.

4.            Постійно висвітлювати роботу по даному напрямку в районній газеті «Колос» та на web-сайтах організацій.

На завершення заходу запалили свічу пам’яті та вшанували жертв політичних репресій «хвилиною мовчання».

Переглядів: 943 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0