Головна » 2012 » Июль » 17 » День Конституції України
День Конституції України
         Виставка до Дня  Конституції
         Цього тижня в районній бібліотеці проходить виставка до Дня Конституції України. Головною книгою виставки є  звісно ж Конституція України. Для тих, хто хоче більше почерпнути про історію Основного Закону, може використати посібник «Політична історія України», дізнатися свої права – «Права людини і громадянина». Ці книги теж є на виставці. Також можна тут ознайомитись із великою кількістю газетних публікацій, наприклад, статті «Магдебурзьке право по-українському від початків до сучасних реалій» Ірини Нагребецької (газета «Урядовий кур’єр», червень 2012), «Володимир Литвин: «Потенціал чинного Основного Закону згасає, час вимагає нових законів» Юліани Шевчук (газета «Голос України», червень, 2012), «Адам Мартинюк: «Те, що треба вносити зміни в Конституцію, поза сумнівом» Миколи Ярошенка (газета «Голос України», червень 2012).
У всіх них йдеться про те, що потрібно вносити зміни до Основного Закону України, про створення Конституційної Асамблеї. Більше інформації можна дізнатися, відвідавши виставку в читальному залі районної бібліотеки, яку підготували Світлана Іванівна Васильчук, бібліотекар читального залу, та Олександр Зваричук, художник-оформлювач бібліотеки, котрих бачите на знімку.
Також має відбутися круглий стіл на тему «Конституція України – Основний Закон нашого життя», на якому будуть обговорювати Конституцію України та чи варто вносити до неї зміни.
Переглядів: 880 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0