Головна » 2022 » Январь » 5 » Бібліотеки дарують новорічний настрій
Бібліотеки дарують новорічний настрій

Що таке новорічний настрій? У дорослих і дітей відповіді можуть бути різними. І все ж, кожен обов’язково пригадає прикрашені ялинки, мерехтливі гірлянди та інші новорічні атрибути, подарунки, дитячі казкові вистави, канікули…

Щороку бібліотеки намагаються зробити зимові свята веселими і цікавими для всіх своїх відвідувачів. Цьогоріч бібліотечні та клубні працівники Старосинявської громади провели цикл захоплюючих та пізнавальних заходів для дітей та молоді, адже зустріч Нового року — це час дивовижний, завжди хвилюючий, завжди радісний. За змістовність та особливий творчий підхід до організації святкових «ранків» хочеться відмітити Йосипівську, Сьомаківську, Мшанецьку, Олексіївську, Пилявківську та Заліссянську бібліотеки-філії.

В ході святкових заходів діти познайомилися з традиціями зустрічі Нового року наших предків та інших народів світу, з історією новорічної ялинки, відповідали на питання вікторин та приймали участь у конкурсах.

Приваблювали увагу своїм нестандартним оформленням, яскравими та барвистими кольоромами книжкові виставки, на яких були представлені зимові казки та вірші, книги про Новий рік та зимові православні свята. Маленькі бібліотечні гості не могли пройти повз них, не прихопивши із собою для читання хоч одну із представлених книжок.

І, звичайно ж, під час кожного дійства звучали новорічні пісні, що створювали позитивний настрій.

Працівники сільських бібліотек бажають у 2022 році всім читачам краю благополуччя та зустрічі з новими цікавими книгами і періодичними виданнями. Двері бібліотек завжди відчинені для тих, хто товаришує з книгою.

Переглядів: 252 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0