Головна » 2016 » Май » 20 » «Бібліотечна діяльність : оновлення і трансформація роботи»
«Бібліотечна діяльність : оновлення і трансформація роботи»

20 травня 2016 року в Старосинявській районній бібліотеці відбувся семінар на тему: «Бібліотечна діяльність : оновлення і трансформація роботи» для працівників сільських бібліотек. Відкрила районний семінар директор Старосинявської ЦБС Іванець О.М. на тему "Трансформація основних напрямів діяльності публічних бібліотек району: орієнтація на територіальну громаду та розвиток."

Для бібліотекарів району  були надані консультації та методичні поради. Провідний методист  Шамрай Н.В. надала консультацію на тему «Шукаємо формулу успіху. Інноваційні складові іміджу сучасної бібліотеки».

Завідуюча районної бібліотеки для дітей   Зваричук Л.В. розповіла про цікаві форми роботи,  які можна провести  та урізноманітнити з дітьми, можливості сучасної книгозбірні для задоволення потреб дитини в консультації «Можливості сучасної книгозбірні для задоволення потреб дитини».

Про нові джерела комплектування розповіла   провідний бібліотекар Налитко Н. С. Бібліограф ЦБС Олійник Р.І. розповіла про роботу куточків регіональної інформації, пункти доступу громадян до офіційної інформації - у відповідність до потреб громади .

На завершення семінару учасники  обмінялися досвідом роботи своїх бібліотек та відзначили, що отримані на семінарі знання дають змогу бібліотечним фахівцям мислити та діяти професійно, краще орієнтуватися в соціальних та виробничих умовах, що зазнають постійних змін, закріплювати та поглиблювати свій професійний кругозір.

Переглядів: 709 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0