Головна » 2023 » Июль » 28 » Безбар'єрність на порталі Дія. Освіта
Безбар'єрність на порталі Дія. Освіта

20 липня 2023 року, в Хабі цифрової освіти КЗ «Старосинявська центральна бібліотека», користувач – в.о. директора Старосинявського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради Шуляк Інна Сергіївна, звернулась з проханням допомогти з підбором матеріалів на тему безбар’єрності.

Координатор Хабу Алла Паламарчук показала, як на оновленому сайті "Дія.Освіта" знаходити освітні серіали за тематикою. Провела екскурс по освітніх серіалах: «Цифрові технології для людей з інвалідністю», «Безбар'єрна грамотність», «Держава без бар'єрів», «Вебдоступність», «Інклюзивний вебдизайн».

Також розповіла про «перший україномовний застосунок Digital Inclusion», який створено для розвитку та відновлення мовлення; соціалізації та реабілітації дітей та дорослих із розладами аутистичного спектра, після інсульту або в інших ситуаціях протягом життя, коли вербальна комунікація неможлива; популяризації культурної спадщини та сучасного мистецтва з використанням технологій; використання на різних типах мобільних пристроїв та комп’ютерах.

До того ж, було звернуто увагу на новостворені категорії «для ВПО» та «для соцпрацівників» (в якій покищо можна користовуватися лише гайдами «Допомога постраждалим від сексуального насильства» та «Як не стати жертвою торгівлі онлайн і офлайн»).

#cyfra_library

#bibliosinyava_cyfra_library