Головна » Архив материалов

В рамках Всеукраїнського тижня права та Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» 11 грудня 2019 року в читальному залі Старосинявської центральної районної бібліотеки відбулась година права «Насильство в сім’ї – сучасний прояв рабства» з учнями 10-х класів Старосинявського НВК. У заході взяли участь: Лакуста Світлана Віталіївна, заступник голови Старосинявської селищної ради, Бондарчук Оксана Олександрівна, керуюча справами апарату селищної ради, Ліщишина Оксана Володимирівна, заступник голови районної державної адміністрації, Куцоконь Оксана Валеріївна, головний спеціаліст відділу «Летичівське бюро ... Читать дальше »

Переглядів: 332 | Добавил: Світлана | Дата: 11.12.2019 | Комментарии (0)

1.    29 листопада 2019 року в бібліотеці відбувся методичний день для бібліотечних працівників за темою «Звітність про роботу бібліотек за 2019 рік та планування діяльності на 2020 рік».

Відкрила методичний день Іванець О.М., директор ЦБС ... Читать дальше »

Переглядів: 273 | Добавил: Світлана | Дата: 06.12.2019 | Комментарии (0)

Заради привернення особливої уваги до захисту прав та соціальної підтримки людей з інвалідністю у 1992 році Генеральна Асамблея ООН проголосила 3 грудня Міжнародним днем людей з інвалідністю. На долю людей з обмеженими фізичними можливостями випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя. Саме в цей день в читальному залі центральної районної бібліоте ... Читать дальше »

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 290 | Добавил: Світлана | Дата: 05.12.2019 | Комментарии (0)

21 листопада 2019 року в читальному залі центральної районної бібліотеки відбулась патріотична година «У їхніх серцях жила Україна», присвячена Дню Гідності ... Читать дальше »

Переглядів: 377 | Добавил: Світлана | Дата: 22.11.2019 | Комментарии (0)

07 листопада 2019 року в читальному залі до Дня української писемності та мови проведено мовленнєвий квест «Збережемо наш скарб – рідну мову!» з учнями 10-х класів Старосинявського НВК. Бібліотекарі даний захід провели з метою розширення знань учнів про культуру української мови, удосконалення їхніх вмінь правильного слововживання, формування уміння працювати в команді та сприяння вихованню національної свідомості молоді, виховання любові до національної культури, прагнення бути справжніми українцями. Команди отримали маршрутні листи, з указаною послідовністю станцій. На кожній станції чекали нові завдання. Особливо цікаво учні пройшли станції «Секретна абетка&raq ... Читать дальше »

Переглядів: 476 | Добавил: Світлана | Дата: 08.11.2019 | Комментарии (0)

04 листопада 2019 року в читальний зал на зустріч із старшокласниками Старосинявської ЗОШ І-ІІ ступенів №1 імені О.Казмірова завітав Руслан Теліпський – мандрівник, фотограф-монументаліст,шевченкознавець, екестріаніст, громадський діяч Волині, автор понад 20 персональних фотовиставок з фотоаналітичної пам’ятникології в Україні та за кордоном, засновник патріотичної акції «Тарасів дороговказ», де Русланові з однодумцями вдалося за 34 дні пройти пішки понад 1000 км. дев’ятьма областями України з Луцька до Канева, започаткувавши таким чином піше паломництво до Чернечої гори міс ... Читать дальше »

Переглядів: 313 | Добавил: Світлана | Дата: 07.11.2019 | Комментарии (0)

29 жовтня 2019 року у Старосинявській ЦРБ відбувся День бібліографії для працівників публічних бібліотек Старосинявської ОТГ у форматі вебінару, під час якого бібліотекарі отримали консультації обласних спеціалістів Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки. Завідуюча відділом краєзнавства Борейко В.М. представила презентацію на тему «Організація краєзнавчої діяльності у сільських бібліотеках», провідний бібліотекар відділу краєзнавства Шеїн О.М. надала консультацію на тему «Опис віддалених ресурсів для вміщення у краєзнавчу картотеку». По завершенню вебінару учасники отримали корисні поради та поспілкувались у форматі «Запитання-Відповідь&ra ... Читать дальше »

Переглядів: 294 | Добавил: Світлана | Дата: 29.10.2019 | Комментарии (0)

Восени, коли чарівниця осінь порозвішувала на гілочках дукати золотого листя, у всьому світі відзначається Міжнародний день білої тростини – символу незрячої людини. Звичайно, цей день ніяк не можна назвати святом. Це - день поваги, день розуміння і день допомоги. Це особлива дата, яка покликана спонукати людей згадати «зайвий раз» про те, що зовсім поряд з нами живуть ті, кого ми часто просто не помічаємо, а інколи відсторонюємося від них. Незрячі люди є і в нашому селищі, і в країні, і в інших державах. 25 жовтня 2019 року в читальному залі ... Читать дальше »

Переглядів: 250 | Добавил: Світлана | Дата: 29.10.2019 | Комментарии (0)

Емоційно, людно, тепло і сонячно святкували мешканці Старосинявської об’єднаної територіальної громади гарні свята в календарі: 14 жовтня - День селища, 476-ту річницю з часу створення містечка; День створення УПА; День захисника України; Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва. Працівники центральної районної бібліотеки долучились до святкування, організувавши на центральній площі селища книжково-ілюстративну виставку «Дім, що зветься Старою Синявою».

... Читать дальше »

Переглядів: 293 | Добавил: Світлана | Дата: 17.10.2019 | Комментарии (0)

До нашої бібліотеки на день відкритих дверей завітали учні 10-х класів Старосинявського НВК І-ІІІ ступенів, гімназія імені Олександра Романенка разом з класними керівниками Гноянко А.М. та Романенко Т.В. Під час зустрічі бібліотекарі Шпак І.С. та Данілкович Н.П. ознайомили учнів з правилами користування, книжковим фондом, послугами, заходами бібліотеки, провели цікаву вікторину. Особливий інтерес у старшокласників викликало знайомство із сучасною українською книгою.

Переглядів: 524 | Добавил: Світлана | Дата: 30.09.2019 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 29 30 31 32 33 ... 57 58 »