Головна » 2020 » Ноябрь » 24 » 28 листопада – День пам’яті жертв голодоморів
28 листопада – День пам’яті жертв голодоморів

28 листопада – День пам’яті жертв голодоморів. Серед найбільш трагічних сторінок історії українського народу особливо сумне місце займає Голодомор 1932-1933 років, який був визнаний геноцидом українського народу. У цей день ми вшановуємо зморених голодом хвилиною мовчання або молитвою, згадуючи мільйони українців убитих тоталітарним режимом.  В читальному залі бібліотеки організовано книжкову виставку-спомин «Не згасни, свічко пам’яті», на якій представлено документи і матеріали з державних архівів, науково-популярні видання, статті, свідчення тих, хто вижив, бібліографічні довідки «Чорна сповідь моєї Вітчизни», «Людської пам’яті мости», Національну книгу пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні, до якої також увійшли списки і свідчення наших земляків. Чільне місце  на виставці займають краєзнавчі матеріали, зібрані працівниками культури району. Це: унікальні свідчення очевидців, їх світлини, списки громадян, які пережили Голодомор, списки жителів сіл, які були свідками тих страшних років, але не дожили до наших днів.

З даними матеріалами та книгами ви можете ознайомитись відвідавши читальний зал бібліотеки. Давайте  схилимо голову перед світлою пам’яттю наших земляків, які загинули під час Голодомору 1932-1933 років. Вічна їм пам’ять!

Переглядів: 190 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0