Головна » 2023 » Май » 02

02 травня 2023 року бібліотекар Пишецької сільської бібліотеки-філії Ганна Панчук в хабі цифрової освіти «КЗ «Старосинявська центральна бібліотека Старосинявської селищної ради» з допомогою фахівця хабу Алли Паламарчук, переглянула освітній серіал «Гостьовий курс з мобільної грамотності «Смартфон для батьків», пройшла тестування та отримала електронний сертифікат про успішне завершення базового курсу.

Вітаємо Ганну Василівну з новим досягненням в самоосвіті!

Переглядів: 67 | Добавил: Світлана | Дата: 02.05.2023 | Комментарии (0)

Продовжується цикл занять із цифрової грамотності для бібліотекарів Старосинявської громади.

28 квітня 2023 року учасниками тренінгу на тему “Бібліотека – сучасний інформаційний хаб” були бібліотекарі/«цифрові» тренери:

Любов Зваричук – хаб цифрової освіти «Старосинявська бібліотека для дітей»,

... Читать дальше »

Переглядів: 67 | Добавил: Світлана | Дата: 02.05.2023 | Комментарии (0)

27 квітня 2023 року завідувач Йосипівської сільської бібліотеки-філії Олена Гурина відвідала хаб цифрової діяльності "Комунальний заклад "Старосинявська центральна бібліотека Старосинявської селищної ради", де з допомогою фахівця хабу Алли Паламарчук пройшла навчання.

Олена переглянула на платформі Дія. Цифрова освіта освітні серіали: "Основи кібергігієни", "Гостьовий курс з мобільної грамотності «Смартфон для батьків" та "Базові принципи працевлаштування та фінансової грамотності".

... Читать дальше »

Переглядів: 58 | Добавил: Світлана | Дата: 02.05.2023 | Комментарии (0)

У читальному залі центральної бібліотеці пройшов відео-урок, присвячений Чорнобильській катастрофі. Всі, хто завітав до бібліотеки мали змогу переглянути документальний фільм «Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам'ять...»

(Джерело: Ютуб-канал "Захопливе навчання з Книжковою Крамничкою" 20.04.2021 р.). У картину про Чорнобильську АЕС увійшли архівні кадри, матеріали офіційних і незалежних розслідувань, хронологія найстрашнішої трагедії останніх десятиліть. До уваги користувачі розгорнуто книжкову виставку за темою, з якою вони залюбки ознайомились. ... Читать дальше »