Головна » 2023 » Апрель » 06

А наші читачі продовжують долучатися до проєкту «Руzzкую літературу – на макулатуру!» та приносять на утилізацію російськомовну літературу, яка вже не принесе нікому користі. Усі виручені кошти з ма ... Читать дальше »

Переглядів: 117 | Добавил: Світлана | Дата: 06.04.2023 | Комментарии (0)

05 квітня 2023 року до Старосинявської центральної бібліотеки завітав наш земляк, поет Олексій Скоробагатий.

Під час зустрічі було і живе спілкування з поетом, і презентації нових книг, читання автором найцікавіших уривків з власних творів.

Олексій звернув увагу на свою нову збірку віршів присвячену донечці Богдані «Світло батьківського слова».

... Читать дальше »

Переглядів: 224 | Добавил: Світлана | Дата: 06.04.2023 | Комментарии (0)

Бібліотекарі постійно навчаються, удосконалюючи свої знання та вміння, аби навчати потім відвідувачів. Допомогою в цьому стали освітні серіали на онлайн-платформі «Дія. Цифрова освіта».

Так, 04 квітня 2023 року бібліотекар Пишецької сільської бібліотеки-філії Ганна Панчук в хабі цифрової освіти «КЗ «Старосинявська центральна бібліотека Старосинявської селищної ради» з допомогою фахівця хабу Алли Паламарчук, пройшла навчання, переглянула освітній серіал «Тренінг для тренерів» та отримала сертифікат.

... Читать дальше »

Переглядів: 77 | Добавил: Світлана | Дата: 06.04.2023 | Комментарии (0)

Реалії сучасного життя спонукають бібліотеки до постійного пошуку нових форм і технологій роботи з користувачами, вимагають бути націленими на якісні зміни відповідно до їх нагальних потреб.

Новим у роботі бібліотек є використання соціальних мереж.

Соціальні мережі використовуються для:

- популяризації бі ... Читать дальше »

Переглядів: 395 | Добавил: Світлана | Дата: 06.04.2023 | Комментарии (0)