Головна » 2023 » Март » 17

Ліна Костенко... Її біографія – приклад для українців. Своїм життям та творчістю геніальна письменниця заслужила титул сумління нашої нації. Вона не скорилася, коли радянська цензура заборонила друкувати її твори, вона не мовчала в складні для України часи.

Ліна Василівна Костенко народилася у сім'ї вчителі 19 березня 1930 року в м. Ржищеві на Київщині. Коли дівчинці було 6 років – родина перебралася до столиці, де Ліна закінчила школу. Ще будучи ученицею, вона почала відвідувати літературну студію при журналі "Дніпро", який редагував Андрій Малишко. Перші вірші Ліна Костенко випустила в 16 рокі ... Читать дальше »

Переглядів: 98 | Добавил: Світлана | Дата: 17.03.2023 | Комментарии (0)

Хаб цифрової освіти "КЗ "Старосинявська ЦБ" пропонує учням проводити вільний час з користю.

На платформі Дія.Цифрова освіта розміщено спеціальні освітні серіали для підлітків, що допоможуть обрати майбутню професію, дізнатися більше про сучасні професії, технології та підприємництво:

Підприємництво для школярів

... Читать дальше »

Переглядів: 70 | Добавил: Світлана | Дата: 17.03.2023 | Комментарии (0)

Комунальний заклад "Старосинявська центральна бібліотека" за активність участь у проєкті «Руzzкую літературу – на макулатуру!»  отримала подарунок від ініціаторів проєкту БФ "Волонтери Поділля" - 39 сучасних цікавих книг про Україну та її героїв.

... Читать дальше »

Переглядів: 79 | Добавил: Світлана | Дата: 17.03.2023 | Комментарии (0)

Освіта завжди орієнтується на майбутнє, адже вчорашні дошкільнята — це сьогоднішні школярі й завтрашні фахівці. Якими спеціалістами вони стануть, залежить від того, які знання та вміння вони отримають сьогодні, чого прагнутимуть, на кого захочуть бути схожими, яка професія їм сподобається. Важливо, яка саме професія стане для них улюбленою. Щоб діти могли свідомо вибирати сферу майбутньої діяльності і знати якомога більше про різні професії користувачі – учні 7-9 класів гімназії ім. О.Казмірова відвідали Хаб цифрової освіти, де ознайомилися з книгами та інтернет ресурсами по даній темі.

... Читать дальше »

Переглядів: 76 | Добавил: Світлана | Дата: 17.03.2023 | Комментарии (0)

В рамках проєкту «Руzzкую літературу – на макулатуру!» в Старосинявській центральній бібліотеці організовано пункт прийому російськомовної літератури. Ініціаторами проєкту виступили волонтери благодійного фонду «Волонтери Поділля».

Звертаємось до наших читачів та жителів територіальної громади з проханням долучитися до проєкту. Перегляньте свої книжкові полиці та приносьте на утилізацію російськомовну літературу, яка вже не принесе нікому користі. Усі виручені кошти з макулатури, будуть спрямовані на потреби ЗСУ.

... Читать дальше »

Переглядів: 64 | Добавил: Світлана | Дата: 17.03.2023 | Комментарии (0)