Головна » 2023 » Март » 14

Щороку 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Пам'ятна дата встановлена Верховною Радою України у 2017 році, щоб вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності нашої держави.

Дата 14 березня була обрана не випадково. Саме в цей день у 2014 році на тренувальну базу в Нових Петрівцях з Майдану Незалежності вирушили перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану для формування першого добровольчого батальйону. Чоловіки й жінки самоорганізувалися та вирушили на схід України – на захист нашої держави та її суверенітету.

... Читать дальше »
Переглядів: 66 | Добавил: Світлана | Дата: 14.03.2023 | Комментарии (0)

Працівники відділу культури, національностей, релігії та туризму, комунальних закладів «Старосинявська центральна бібліотека», «Старосинявський будинок культури «Ритм», «Старосинявська дитяча мистецька школа», бібліотеки для дітей, сільських бібліотек-філій та клубних закладів культури Старосинявської селищної ради з допомогою небайдужих мешканців нашої громади виготовили та передали волонтерам чергову партію окопних свічок.

Переглядів: 60 | Добавил: Світлана | Дата: 14.03.2023 | Комментарии (0)

09 березня особлива дата для українців – День народження Тараса Григоровича Шевченка. Його називають нашим пророком, Великим Кобзарем і українським генієм. Шевченко був відомий і боротьбою за визволення українського народу.

Пройшло 209 років від народження Великого Кобзаря, проте кожне слово, написане поетом, і досі актуальне.

Сьогодні, 09 березня 2023 року відбулось зібрання в центрі селища, щоби вшанувати пам ... Читать дальше »

Переглядів: 65 | Добавил: Світлана | Дата: 14.03.2023 | Комментарии (0)

І знову – березень… І знову линуть до нас думки геніального українського поета… Традиційно український народ у цей весняний час звертається до постаті Тараса Григоровича Шевченка, яка у своїй величі була, є і залишиться ні з чим не зрівнянною, невичерпною для людського подиву й осягнення.

Тарас Шевченко залишив нам неоціненні духовні надбання – твори і світлу добру пам’ять про себе. Він пробуджував любов до України, кликав сильних на подвиги, уселяв у слабких надію й віру. Т.Г. Шевченко – завжди сучасний, актуальний, щоразу звертаючись до його слів, нові покоління знаходять у ... Читать дальше »

Переглядів: 62 | Добавил: Світлана | Дата: 14.03.2023 | Комментарии (0)