Головна » 2023 » Февраль » 15

Працівники відділу культури, національностей, релігії та туризму, комунальних закладів «Старосинявська центральна бібліотека», «Старосинявський будинок культури «Ритм», «Старосинявська дитяча мистецька школа», бібліотеки для дітей, сільських бібліотек-філій та клубних закладів культури Старосинявської селищної ради, а також небайдужі мешканці нашої громади роблять посильний внесок у спільну Перемогу – збирають та виготовляють речі для обігріву захисників і захисниць, приєднавшись до благодійної акції «Подаруй тепло».

Так, 10 лютого 202 ... Читать дальше »

Переглядів: 76 | Добавил: Світлана | Дата: 15.02.2023 | Комментарии (0)

У Міжнародний день дарування книг щиро дякуємо за подаровані книги для Старосинявської центральної бібліотеки Володимиру Захар'єву, бо впевнені - вони обов'язково знайдуть свого читача і стануть важливою частинкою фонду нашої бібліотеки.

Переглядів: 108 | Добавил: Світлана | Дата: 15.02.2023 | Комментарии (0)

14 лютого 2023 року в Міжнародний день дарування книг у читальному залі комунального закладу «Старосинявська центральна бібліотека Старосинявської селищної ради» відбулась презентація краєзнавчих книг Володимира Захар’єва «Вони» та «Дух їхнього часу, або Проскурів неофіційний».

Ініціатором проведення зустрічі став активний користувач бібліотеки, житель нашої громади Олег Лучіцький. У презентації взяли участь в.о. начальника відділу культури, національностей, релігії та туризму Старосинявської селищної ради Ганна Бортнік, представники установ та о ... Читать дальше »

Переглядів: 73 | Добавил: Світлана | Дата: 15.02.2023 | Комментарии (0)