Головна » 2023 » Февраль » 03

01 лютого 2023 року в хабі цифрової освіти «Комунальний заклад «Старосинявська центральна бібліотека Старосинявської селищної ради» відбувся перший у 2023 році тренінг з цифрової грамотності «Цифрові послуги населенню», який провела фахівець хабу Алла Паламарчук.

Ініціатор проведення – соціальний партнер бібліотеки/хабу, фахівець Старосинявського відділу Хмельницької філії ХОЦЗ Людмила Гарник. Юридичний супровід здійснюється головним юристом Летичівського бюро правової допомоги Оксаною Куцоконь.

... Читать дальше »

Переглядів: 103 | Добавил: Світлана | Дата: 03.02.2023 | Комментарии (0)

24 січня 2023 року директор Ольга Іванець та художник-оформлювач Алла Паламарчук стали активними учасниками онлайн-навчання з цифрової грамотності для користувачів бібліотек області в рамках проєкту «Дія. Цифрова освіта», під час якого розглядались: оновлений застосунок «Дія», онлайн транспортні та медичні послуги, а також корисні додатки, які допоможуть краще ознайомитися з м. Хмельницький, туристичними маршрутами міста та області.

Переглядів: 88 | Добавил: Світлана | Дата: 03.02.2023 | Комментарии (0)

27 січня в Україні вшановують пам'ять жертв Голокосту, ще однієї чорної сторінки в історії людства. Саме цього дня 1945 року солдати 1-го Українського фронту визволили в'язнів найбільшого нацистського табору смерті Аушвіц-Біркенау неподалік Освенціма.

Трагедія мала стати пересторогою Людству. Мала, але не стала... Сьогодні знову в самому центрі Європи свідомо знищується цілий народ, відбувається геноцид українців.

... Читать дальше »

Переглядів: 82 | Добавил: Світлана | Дата: 03.02.2023 | Комментарии (0)

29 січня в Україні відзначають 105-ту річницю бою під Крутами. Цього дня ми віддаємо шану стійкості та мужності молодих хлопців, які так само, як і сьогоднішні захисники України, стали на захист української держави та зупинили нападника.

З нагоди пам'ятної дати в читальному залі центральної бібліотеки організована книжкова виставка "29 січня - День пам'яті Героїв Крут".

Бій під Крутами - його значення

... Читать дальше »

Переглядів: 74 | Добавил: Світлана | Дата: 03.02.2023 | Комментарии (0)