Головна » 2023 » Январь » 23

20 січня 2023 року  в читальному залі комунального закладу «Старосинявська центральна бібліотека Старосинявської селищної ради» відбулася історична година до Дня Соборності України під назвою «Соборність – це єдність і злагода». У заході взяли участь перший заступник селищного голови Олександр Попик; письменниця, членкиня Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т. Г. Шевченка, Національної спілки краєзнавців України та Національної спілки журналістів України Любов Сердунич; волонтер, член політичної партії Всеукраїнського об’єднання «Свобода», депутат Старосинявської селищної ради Юрій Кравчук; працівники к ... Читать дальше »

Переглядів: 159 | Добавил: Світлана | Дата: 23.01.2023 | Комментарии (0)

«Вони вистояли! Не витримав бетон!» – так в Україні говорять про оборонців Донецького аеропорту. Їх називають «кіборгами», віддаючи належне тій затятості, з якою вони вісім місяців утримували непристосований для оборони об’єкт під постійними обстрілами, відбиваючи атаку за атакою.

Самі учасники боїв за Донецький аеропорт кажуть, що 16 січня «новий термінал ще був наш»...

Бої за Донецький аеропорт розп ... Читать дальше »

Переглядів: 84 | Добавил: Світлана | Дата: 23.01.2023 | Комментарии (0)

Дорогі читачі!

Із радістю хочемо повідомити вам приємну новину.

Разом із вами ми подолали чергову висоту у 2 тисяч підписників. І це не може не тішити! Стабільний приріст читачів нашої сторінки свідчить про те, що робота усієї нашої команди не даремна і потрібна. Ви цінуєте її своїми реакціями на наші дописи, активними переглядами та коментарями. А ви – наші постійні онлайн-читачі, завжди надихали нас на нові звершення. Дякуємо, що ви у нас є і ... Читать дальше »

Переглядів: 132 | Добавил: Світлана | Дата: 23.01.2023 | Комментарии (0)

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять, люди сидять та у приміщенніКомп’ютери, планшети, соціальні мережі та багато інших технологій змінили світ і багато в чому вплинули на те, як ми отримуємо нові знання про навколишній світ. Всі ми розуміємо, що сучасні діти починають користуватися смартфонами ще в ранньому віці. Вони легко засвоюють новітні технології та як правило, зацікавлені в навчанні. А ... Читать дальше »

Переглядів: 77 | Добавил: Світлана | Дата: 23.01.2023 | Комментарии (0)

Користувачі центральної бібліотеки потроху долучаються до ... Читать дальше »

Переглядів: 82 | Добавил: Світлана | Дата: 23.01.2023 | Комментарии (0)

На зображенні може бути: книга        КЗ «Старосинявська центральна бібліотека» запрошує до ... Читать дальше »

Переглядів: 82 | Добавил: Світлана | Дата: 23.01.2023 | Комментарии (0)

На зображенні може бути: одна або кілька осіб та текстШановні відвідувачі!

... Читать дальше »

Переглядів: 77 | Добавил: Світлана | Дата: 23.01.2023 | Комментарии (0)