Головна » 2022 » Декабрь » 12

Сьогодні працівники відділу культури, національностей, релігії та туризму Старосинявської селищної ради приєднались до Всесвітнього марафону «ХУСТКА - ОБЕРІГ ДЛЯ ЗСУ».

7 грудня відзначається Всесвітній день української хустки. Свято з'явилося зовсім нещодавно, але завдяки діаспорі одразу ж набуло статусу всесвітнього.

Це свято почали відзначати з 2019 року, щоб об'єднати жінок по всій країні та вшану ... Читать дальше »

Переглядів: 75 | Добавил: Світлана | Дата: 12.12.2022 | Комментарии (0)

З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

Ми вдячні нашим захисникам і захисницям за можливість працювати, навчатись і жити. Для підтримки наших захисників працівники бібліотек підготували лікувальну калину. Разом до Перемоги!

СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА ЗСУ!

... Читать дальше »

Переглядів: 84 | Добавил: Світлана | Дата: 12.12.2022 | Комментарии (0)

В рамках проєкту «Руzzкую літературу – на макулатуру!» в Старосинявській центральній бібліотеці організовано пункт прийому російськомовної літератури. Ініціаторами проєкту виступили волонтери благодійного фонду «Волонтери Поділля».

Звертаємось до наших читачів та жителів територіальної громади з проханням долучитися до проєкту. Перегляньте свої книжкові полиці та приносьте на утилізацію російськомовну літературу, яка вже не принесе нікому користі. Усі виручені кошти з макулатури, будуть спрямовані на потреби ЗСУ. ... Читать дальше »

Переглядів: 79 | Добавил: Світлана | Дата: 12.12.2022 | Комментарии (0)

02 грудня 2022 року в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» відбулась інформаційна година, на якій обговорили актуальні проблеми запобігання і протидії домашньому насильству та торгівлі людьми з представниками установ та організацій громади.

Щороку з 25 листопада до 10 грудня відбувається Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

... Читать дальше »

Переглядів: 75 | Добавил: Світлана | Дата: 12.12.2022 | Комментарии (0)