Головна » 2022 » Ноябрь » 25

У 1932–1933 роках комуністичний тоталітарний режим вчинив в Україні злочин геноциду – Голодомор. Зумисно створений голод убив мільйони українців, а долі тих, хто вижив, скалічив. Пережиті жахіття залишили глибоку травму в кількох поколіннях українців. Унаслідок Голодомору активний, а тим більше масовий спротив радянському режиму було припинено.

Через дев’ять десятиліть після Голодомору-геноциду проти українців знову застосовують складові геноцидної політики: терор (масові вбивства, умисні напади на укриття, шляхи евакуації та гумані ... Читать дальше »

Переглядів: 86 | Добавил: Світлана | Дата: 25.11.2022 | Комментарии (0)

Із початку війни Старосинявщина прихистила близько 1800 вимушено переміщених осіб. Це лише та частина, яка залишилася у нашому краї на довше. Людей, які втікають від війни якомога далі і побули у нас лише кілька днів не злічити. І всі вони потребують допомоги.

Старосинявська центральна бібліотека радо надає прихисток організаціям для здійснення волонтерської, психологічної та гуманітарної допомоги. Так, 23 листопада 2022 року у читальному залі книгозбірні працювала команда міжнародної гуманітарної організації «Medair». Представники «Medair» проводили ... Читать дальше »

Переглядів: 91 | Добавил: Світлана | Дата: 25.11.2022 | Комментарии (0)

21 листопада 2022 року відзначення Дня Гідності та Свободи, 9-ї річниці Революції Гідності відбулося, на жаль, в умовах повномасштабної війни: повітряних тривог, ракетних обстрілів, відсутності електроенергії, перебування на фронті значної частини учасників Революції…

З метою віддання належної шани патріотизму й мужності героїв Майдану та в ім’я пам’яті про Героїв Небесної Сотні, в читальному залі книгозбірні експонується книжкова виставка-пам’ять “Вільні творять майбутнє”.

... Читать дальше »

Переглядів: 85 | Добавил: Світлана | Дата: 25.11.2022 | Комментарии (0)

Продовжуємо рубрику «Письменники рідного краю».< ... Читать дальше »

Переглядів: 95 | Добавил: Світлана | Дата: 25.11.2022 | Комментарии (0)