Головна » 2022 » Ноябрь » 04

ЮЗВА РОМАН ЙОСИПОВИЧ (07.11.1934 - 14.11.2003) - відомий  український  поет, журналіст,  член Національної Спілки  письменників України. Народився  4 листопада  1934 року  в  с. Гречана  Старосинявського району  Хмельницької області в сім’ї  колгоспників. Початкову  школу   закінчив  у  с. Гречана,  а  неповну  середню – в с. Пасічна.  Середню школу із золотою медаллю   закінчував  у  Черкаській   області  у м. Шпола, де  проживав  його дядько.  Роман Юзва  зак ... Читать дальше »

Переглядів: 91 | Добавил: Світлана | Дата: 04.11.2022 | Комментарии (0)

У рамках Всеукраїнської історичної пересувної філателістичної виставки «Незламний та нескорений дух українського народу» 27 жовтня 2022 року до Старосинявської громади завітав відомий в Україні філателіст, член Київського товариства Асоціації філателістів України, громадсько-мистецький діяч України, представник Черкаського земляцтва міста Києва «Шевченків край» Канівець Олександр Володимирович.

Зустріч відбувалася у читальному залі Старосинявської центральної бібліотеки.

... Читать дальше »

Переглядів: 122 | Добавил: Світлана | Дата: 04.11.2022 | Комментарии (0)

28 жовтня 2022 року в читальному залі бібліотеки відбулася презентація збірника матеріалів всеукраїнської науково-краєзнавчої конференції «Село Теліжинці на Старосинявщині: історія, проблеми, перспективи розвитку».

Учасниками презентації були Олександр Попик, перший заступник селищного голови, Іван Луценко, староста сіл Іванківці, Йосипівка, Теліжинці, Уласово-Русанівка Старосинявської селищної ради, Ганна Бортнік, в.о. начальника відділу культури, національностей, релігії та туризму Старосинявської селищної ради, Людмила Сологуб, завідувачка трудового архіву селищної ради, Любов Сердунич, п ... Читать дальше »

Переглядів: 88 | Добавил: Світлана | Дата: 04.11.2022 | Комментарии (0)

1 листопада день свого заснування відзначає Європейський союз – економічний та політичний союз, що об’єднує 28 незалежних держав-членів, розташованих у Європі.

Європейський Союз починає свою історію від 9 травня 1950 р. Саме тоді міністр закордонних справ Франції Робер Шуман запропонував нову форму політичної організації Європи силами створення спільного ринку вугільної і сталеливарної продукції Франції, Федеративної Республіки Німеччини та інших західноєвропейських країн як засіб зміцнення миру та стабільності на континенті, аби унеможливити саму думку про війну ... Читать дальше »

Переглядів: 73 | Добавил: Світлана | Дата: 04.11.2022 | Комментарии (0)

#Cлаветна_Старосинявщина

Продовжуємо рубрику «Письменники рідного краю»

... Читать дальше »

Переглядів: 81 | Добавил: Світлана | Дата: 04.11.2022 | Комментарии (0)

14 жовтня в день святої Покрови Пречистої Богородиці одночасно з Днем українського козацтва ми святкуємо День захисників та захисниць України. До цієї дати працівники методично-бібліографічного відділу центральної бібліотеки підготували краєзнавчі довідково-бібліографічні видання, з якими можна познайомитись на книжковій виставці в читальному залі бібліотеки.

Переглядів: 75 | Добавил: Світлана | Дата: 04.11.2022 | Комментарии (0)